Logiełka czyli FotoRymy

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyspy Dodekanezu 24.06 06.07.2015

I znów koledzy mimo moich fobii samolotowych wymyślili rejs po morzu egejskim. No cóż, duża dawka alkoholu, mała walizka (lecimy Rynairem), modlitwa podczas lotu i jesteśmy w Atenach. Tym razem przewoźnik nie wiezie nas jak rok temu Warszawa-Belgrad-Ateny - uff.


Nieborów i Arkadia

Nie ma to jak wyciągnąć żonkę na wycieczkę do parku i pospacerować łapka w łapkę. Wybór padł na park w Nieborowie i pobliskiej Arkadii.czytajSpacer po lubelskim rynku

Ciemno, mokro ale w miłym towarzystwie.
Zobacz więcej

Cyklady 2014
Jak co roku z grupą przyjaciół wyruszyliśmy na rejs po Cykladach. Cóż pisać - pięknie było. Zapraszam do galerii.


oglądaj

Krocząc w ciemności


Kroczyłem w ciemności trzymając się ściany

Za krokiem niepewnie stawiałem krok
Mijały miesiące, lata, dekady
Szedłem nie wiedząc co to jest wzrok
Wreszcie z bagażem doświadczeń na karku
Spotkałem Ciebie, ja ślepy trup ...

O mnie

Choć przeżyłem w swym życiu już kilkadziesiąt wiosen, choć dawno już nie jestem małym chłopcem, to ciągle mam marzenia, fantazje i chęć poznawania świata. Uwielbiam zaszywać się w lesie w czatowni i obserwować życie naszych mniejszych braci, a przy okazji a może w szczególności fotografować ich zachowania. Chodzić po górach, po plaży za łapkę z moją mała żonką i chwytać obrazy, uwieczniać przemijające chwile. Lubię usiąść pod rozgwieżdżonym niebem z piórem w dłoni i pisać to co dyktuje mi serce. Ten mały chłopiec ciągle trwa w ciele staruszka i mam nadzieję, że będzie tak trwał jak najdłużej, bo póki żyje on - żyję i ja.
Mam nadzieję, że te kilka obrazów z mojej matrycy, te kilka wersów napisanych moim piórem umili Wam chwile spędzone na mojej stronie.

Zapraszam do mojego świata
Logiełka

 
 
Darmowe liczniki
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego